ZPĚT

 
EKONOM je program určený podnikatelům jednotlivcům, malým a středním firmám pro zpracování veškeré ekonomické a účetní dokumentace související s podnikatelskými aktivitami jednotlivce nebo firmy. Program plně akceptuje nejen nároky na správnost zpracování dokumentace z hlediska legislativního, ale i dnes již vysoké nároky na příjemné uživatelské rozhraní a intuitivní systém obsluhy všech nástrojů aplikace.

EKONOM je výkonný, snadno ovladatelný a cenově přístupný účetní software určený pro malé a středně velké firmy. Jeho předností je intuitivní ovládání, profesionální podpora a v neposlední řadě i skvělý poměr cena/výkon

EKONOM lze provozovat jak na samostatných stanicích tak i v počítačové síti. Samozřejmostí je rovněž propojení na internet s využitím cenově přístupného modulu internetového obchodu a práce online na vzdálených stanicích pomocí terminálového režimu v síti internet.


EKONOM je pravidelně aktualizován a uživatelé tak mají k dispozici včas všechny legislativní změny. Trvalý vývoj a údržba systému pak zabezpečuje neustálé vylepšování stávajících funkcí programu a implementaci nových uži tečných funkcí na základě připomínek a požadavků uživatelů.

 
(c) Copyright EXPAND spol. s r.o. 2001