Počítače


Certifikát: Triline  

Firma EXPAND, spol. s r.o. je autorizovaným prodejcem a servisním střediskem počítačů Triline. Tyto počítače mohou směle soupeřit s počítači předních světových výrobců - Dell, Lenovo, Hewlett Packard a další, které máme rovněž v nabídce. Počítače Triline od největšího výrobce PC v ČR vynikají stejně vysokou spolehlivostí, ale za "českou" cenu. Samozřejmostí je certifikace kvality ISO 9001. Přesvědčte se sami.

Software v počítačích Triline
Nejjednodušším a nejlevnějším způsobem jak získat kvalitní software, je koupit jej rovnou s novým počítačem. Součástí všech počítačových sestav Triline je balík užitečných programů, jejichž vlastnosti Vám umožní okamžitě vytvářet zajímavé dokumenty, zpracovávat účetní doklady nebo se zdokonalit ve znalosti cizích jazyků.
Ušetřete za software při koupi Vašeho nového počítače


Pojistěte si svá data
Máte již vybrán nový výkonný počítač? A co záložní zdroj? Data jsou přece tím nejcennějším. Poškozený hardware relativně snadno a levně nahradíte. Ne tak data. Zálohujte vaše počítače záložními zdroji!

Firma Expand je certifikovaným partnerem předního světového výrobce záložních zdrojů firmy APC. Myslíme si, že záložní zdroj by měl být standartním příslušenstvím každého počítače a že jeho význam je českými zákazníky často podceňován. Proto poskytujeme na každý záložní zdroj objednaný současně s naším PC 5% slevu.
Modelové řady Triline

* ceny jsou přibližné bez DPH (včetně operačního systému, bez monitoru). Ptejte se na aktuální ceny.

Cenově atraktivní počítače - řada Boxer

Základní řada počítačů Triline Boxer nabízí cenově dostupné modely pro domácí účely i začínající uživatele, kteří se chtějí naučit práci s počítačem, pracovat převážně v běžných kancelářských aplikacích a chtějí mít přístup k internetu. 

Příklad sestavy


Triline Boxer - Win10 Home, Intel Pentium G6400, 4GB DDR4, HDD SSD 250GB, DVD±RW, integrovaná grafika,6ch audio, LAN 10/100, klávesnice, optická myš, antivir

7.900,- Kč *

Kancelářské a podnikové počítače - řada PROFI

Řada počítačů Triline PROFI je určena pro podniky všech velikostí, pro státní organizace, úřady, banky nebo školy. Nabízí komplexní výběr modelů, od ekonomických počítačů pro běžnou agendu a kancelářské aplikace, až po výkonné pracovní stanice pro náročné uživatele. Počítače Triline PROFI lze použít jako samostatně pracující výpočetní jednotky nebo jako součást existující podnikové sítě s vysokou řiditelností. Doporučíme Vám počítač, který představuje optimální řešení pro uživatele i firmu. Využití nejnovějších technologií a záruka 3 roky garantují vysokou užitnou hodnotu a prodlužují životnost celého podnikového systému.

Příklad sestavy


Triline Profi  - Win10 Pro, Intel Pentium i5-9400, 8GB DDR4, HDD SSD 480GB, DVD±RW, integrovaná grafika, audio HD, LAN 100/1000, klávesnice, optická myš, antivir

12.500,- Kč *

Domácí počítače - řada HOBBY

Multimediální počítače Triline HOBBY jsou primárně určeny pro domácí využití, pro hráče počítačových her, pro zábavu a vzdělávání. Bez problémů zvládnou práci v běžných kancelářských aplikacích a ekonomických programech, stejně tak jako náročné grafické aplikace a práci s videem.

Příklad sestavy


Triline Hobby - Win10 Pro, Intel i5-9500, 8GB DDR4, HDD SSD 1TB, DVD±RW, grafika NVIDIA GTX1600 6GB, LAN 100/1000, klávesnice, optická myš, antivir

24.000,- Kč *

Pracovní stanice - řada INTEGRA

Modelovou řadu INTEGRA tvoří nejvýkonnější pracovní stanice na PC platformě Intel s jedním či dvěma procesory. Stanice INTEGRA nabízí vysoký grafický výkon v 32bitových aplikacích s 2D i 3D objekty a jsou předurčeny do takových oblastí využití, jako je modelování v 3D prostoru, vizualizace, CAD návrhy, DTP nebo příprava WWW stránek.

Příklad sestavy


Triline Integra CAD 3D - Win10 Pro, INTEL i7-10700, 8GB DDR4, HDD SSD 1TB, DVD±RW, grafika NVIDIA Quadro 5GB, audio, 1Gb LAN, klávesnice, optická myš,antivir

34.000,- Kč *


 
(c) Copyright EXPAND spol. s r.o. 2014