Počítače

Certifikát: Triline  


Firma EXPAND, spol. s r.o. je autorizovaným prodejcem a servisním střediskem počítačů Triline. Tyto počítače mohou směle soupeřit s počítači předních světových výrobců - Compaq, IBM, Hewlett Packard, které máme rovněž v nabídce. Počítače Triline od největšího výrobce PC v ČR vynikají stejně vysokou spolehlivostí, ale za "českou" cenu. Samozřejmostí je certifikace kvality ISO 9001. Přesvědčte se sami.

Software v počítačích Triline
Nejjednodušším a nejlevnějším způsobem jak získat kvalitní software, je koupit jej rovnou s novým počítačem. Součástí všech počítačových sestav Triline je balík užitečných programů, jejichž vlastnosti Vám umožní okamžitě vytvářet zajímavé dokumenty, zpracovávat účetní doklady nebo se zdokonalit ve znalosti cizích jazyků.
Ušetříte až 6.000 Kč při koupi Vašeho nového počítače !


Pojistěte si svá data
Máte již vybrán nový výkonný počítač? A co záložní zdroj? Data jsou přece tím nejcennějším. Poškozený hardware relativně snadno a levně nahradíte. Ne tak data. Zálohujte vaše počítače záložními zdroji!

Firma Expand je certifikovaným partnerem předního světového výrobce záložních zdrojů firmy APC. Myslíme si, že záložní zdroj by měl být standartním příslušenstvím každého počítače a že jeho význam je českými zákazníky často podceňován. Proto poskytujeme na každý záložní zdroj objednaný současně s naším PC 5% slevu.

Certifikát: APC partner  


Modelové řady

* ceny jsou bez DPH (včetně operačního systému, bez monitoru)

Cenově atraktivní počítače - řada HIT

Základní řada počítačů Triline HIT nabízí cenově dostupné modely pro začínající uživatele i pro studenty, kteří se chtějí naučit práci s počítačem, pracovat převážně v běžných kancelářských aplikacích a chtějí mít přístup k internetu. Záruka na vše chny počítače řady HIT je 2 roky.


Triline Hit - Win Pro 7, Intel Pentium G2030, 4GB DDR3, HDD 250GB, DVD±RW, integrovaná grafika,6ch audio, LAN 10/100, klávesnice, optická myš, antivir

9.500,- Kč *

Kancelářské a podnikové počítače - řada PROFI

Řada počítačů Triline PROFI je určena pro podniky všech velikostí, pro státní organizace, úřady, banky nebo školy. Nabízí komplexní výběr modelů, od ekonomických počítačů pro běžnou agendu a kancelářské aplikace, až po výkonné pracovní stanice pro náročné uživatele. Počítače Triline PROFI lze použít jako samostatně pracující výpočetní jednotky nebo jako součást existující podnikové sítě s vysokou řiditelností. Doporučíme Vám počítač, který představuje optimální řešení pro uživatele i firmu. Využití nejnovějších technologií a záruka 3 roky garantují vysokou užitnou hodnotu a prodlužují životnost celého podnikového systému.


Triline Profi Silent - Win Pro 7, Intel Pentium G2030, 4GB DDR3, HDD 500GB, DVD±RW, integrovaná grafika, audio HD, LAN 100/1000, klávesnice, optická myš, anrivit AVG, Pasivní chlazení

10.950,- Kč *

Domácí počítače - řada HOBBY

Multimediální počítače Triline HOBBY jsou primárně určeny pro domácí využití, pro hráče počítačových her, pro zábavu a vzdělávání. Bez problémů zvládnou práci v běžných kancelářských aplikacích a ekonomických programech, stejně tak jako náročné grafické aplikace a práci s videem.


Triline Hobby - Windows Home 7, Intel Core I3 3250, 8GB DDR3, HDD 1TB, DVD±RW, nesdílená grafika NVIDIA 1GB, LAN 100/1000, klávesnice, optická myš, antivir

14.490,- Kč *

Pracovní stanice - řada INTEGRA

Modelovou řadu INTEGRA tvoří nejvýkonnější pracovní stanice na PC platformě Intel s jedním či dvěma procesory. Stanice INTEGRA nabízí vysoký grafický výkon v 32bitových aplikacích s 2D i 3D objekty a jsou předurčeny do takových oblastí využití, jako je modelování v 3D prostoru, vizualizace, CAD návrhy, DTP nebo příprava WWW stránek. Vedle standardní grafiky 3Dlabs VX1 lze objednat i konfigurace s vyšší třídou grafických karet 3Dlabs.


Triline Integra CAD 3D - Windows Pro 7, INTEL Core I5 4670, 8GB DDR3, HDD 500GB, DVD±RW, nesdílená grafika NVIDIA Quadro 2GB,audio, 1 Gb LAN, klávesnice, optická myš,antivir

28.800,- Kč *


Návrh konfigurace


Vyberte si požadované komponenty a my Vám zpracujeme cenovou nabídku ...
* Vypracování nabídky je zcela nezávazné. Tento formulář neslouží jako objednávka !
Mám zájem: pouze o ceny uvedených komponent
o navržení sestavy odpovídající zvoleným parametrům

případně upřesněte Váš požadavek v poznámce ...
Kryt:
Procesor: Upřesnění:
Paměť (operační): DDR DDR2
Pevný disk: IDE SATA SCSI
Grafika: DDR2 DDR3 TV out
Operační systém: CZ ENG
Ostatní software: MS Office MS Works Antivir
Mechaniky: disketová DVD DVD RW
BLU RAY DAT páska
Monitor: 4:3 16:9 TV tuner
Ostatní příslušenství: Upřesnění:
Upřesnění:
Upřesnění:
Upřesnění:
Upřesnění:
Kategorie
Priorita:
Maximální cena s DPH:
Poznámka:
 Kontaktní informace   * tyto položky musí být vyplněny
*Jméno:
*Firma:
*Kontakt:    (tel. /fax/ e-mail)
 


 
(c) Copyright EXPAND spol. s r.o. 2014