Stručná charakteristika a zaměření firmy

            Firma EXPAND spol. s r.o. byla založena na počátku roku 1993 výhradně s českým kapitálem se zaměřením na dodávky a montáž komunikačních systémů postavených na značkových komponentách renomovaných firem. Firma provádí dodávky aktivních i pasivních prvků pro komplexní řešení Vašeho informačního systému. V současnosti je hlavním zaměřením firmy servisní činnost.

            Připojíme Vás k k celosvětové síti INTERNET. Vaše data zabezpečíme proti virům a zneužití. Pro úplnost Vašeho informačního systému nabízíme kompletní ekonomické systémy HELIOS a Ekonom. Tyto systémy se skládají z mnoha modulů, ze kterých si každý vybere ty nejvhodnější právě pro vaše účely.

            Od roku 1999 společnost pod obchodním názvem PowerNet internet provider poskytuje internetové služby a je schopna uspokojit veškeré požadavky včetně bezdrátového přístupu po celém Západočeském kraji.

            Ať už je budoucnost tradičních PC jakákoliv, skutečností zůstává, že nástup mobilní telefonie a rozvoj mobilních komunikačních zařízení probíhá rychlostí, která zastiňuje i exponenciální růst počtu uživatelů internetu. Naše společnost Vám umožní, abyste se i Vy stali aktivními účastníky tohoto trendu. Nabízíme mobilní telefony, organizéry, digitální fotoaparáty, přehrávače MP3, atd.

            Firma EXPAND si během své činnosti díky obchodní strategii získala široký okruh zákazníků, se kterými neustále rozvíjí vzájemnou spolupráci. Tyto vztahy jsou mimo jiné výrazně podporovány  výhodnou záruční a servisní politikou firmy.

 

 
(c) Copyright EXPAND spol. s r.o. 2014