sítě LAN

Firma provádí dodávky aktivních i pasivních prvků pro komplexní řešení Vašeho informačního systému.
Kabeláže jsou nejčastěji řešeny strukturovanými kabelovými systémy předních světových výrobců, které se vyznačují otevřenou architekturou a vysokou mírou kompatibility. Z aktivních prvků nabízíme komponenty firem Cisco, HP (3COM), Allied Telesyn. Vzdálené lokality jsou propojovány optickými kabely na bázi multi- nebo single-modových vláken, popř. mikrovlnnými datovými spoji.

Pasivní prvky

                 

Pro strukturované kabeláže používáme produkty uvedených výrobců.


Aktivní prvky

Obdobně jako u pasivních komponent nabízíme produkty různých cenových hladin. Nejlevnější prvky pro malé sítě, pro střední a velké sítě LAN osvědčené výrobky HP(3COM) a WANové produkty firmy Cisco. Každý z uvedených výrobců má své silné produkty. Proto jsme schopni nabídnout zákazníkovi vždy optimální řešení. Samozřejmostí je technické zázemí a nabídka služeb rozšířené záruky s garantovanou dobou opravy/výměny vadného zařízení.


Telefonní ústředny

Pro kompletní řešení komunikace v rámci sítě LAN Vám nabízíme pobočkovou telefonní ústřednu  výrobce 2N. Produkt se vyznačuje velkou modularitou, takže je možné sestavit PBÚ přesně podle Vašich požadavků.
 

 
(c) Copyright EXPAND spol. s r.o. 2014