sítě LAN

Nosným programem firmy je projektování a realizace všech druhů počítačových sítí. Firma provádí dodávky aktivních i pasivních prvků pro komplexní řešení Vašeho informačního systému.
Kabeláže jsou nejčastěji řešeny strukturovanými kabelovými systémy předních světových výrobců, které se vyznačují otevřenou architekturou a vysokou mírou kompatibility. Z aktivních prvků nabízíme komponenty firem 3Com, Allied Telesyn, Cisco - Networking Partner resp. Authorized reseller. Vzdálené lokality jsou propojovány optickými kabely na bázi multi- nebo single-modových vláken, popř. mikrovlnnými datovými spoji (BreezeNet).

Pasivní prvky

                  

Pro strukturované kabeláže používáme produkty uvedených výrobců. Ty lze rozdělit do tří cenových hladin, od nejnižší (Telegärtner), přes střední třídu (Belden-Panduit) až po nejdražší sítě od firmy RiT, které však jako jediné na světě umožňují SNMP Management síťové vrstvy na fyzické úrovni. Naše firma má vlastní vyškolené techniky s dlouholetou praxí a je držitelem certifikačních listin a měřící techniky. Díky těmto skutečnostem jsme schopni sítě certifikovat s 15-ti letou zárukou.


Aktivní prvky

Obdobně jako u pasivních komponent nabízíme produkty různých cenových hladin. Nejlevnější prvky ATI pro malé sítě, pro střední a velké sítě LAN osvědčené výrobky 3Com a WANové produkty firmy Cisco. Každý z uvedených výrobců má své silné produkty. Proto jsme schopni nabídnout zákazníkovi vždy optimální řešení. Samozřejmostí je technické zázemí a nabídka služeb rozšířené záruky s garantovanou dobou opravy/výměny vadného zařízení.


Bezdrátové sítě

V bezdrátové technologii nabízíme produkty dvou výrobců v bezlicenčním pásmu 2,4GHz. Technologii BreezeNET a BreezeACCESS výrobce BreezeCom i pro větší vzdálenosti (do 6km) s přenosovou rychlostí až 3Mb/s a technologii AirConnect fimy 3Com pro menší sítě (do 100m) s přenosovou rychlostí až 11Mb/s.


Telefonní ústředny

Pro kompletní řešení komunikace v rámci sítě LAN Vám nabízíme pobočkovou telefonní ústřednu ATEUS-OMEGA českého výrobce 2N. Produkt se vyznačuje velkou modularitou, takže je možné sestavit PBÚ přesně podle Vašich požadavků. 

 
(c) Copyright EXPAND spol. s r.o. 2014